Rozpoczęcie roku szkolnego 2021-2022

28.08.2021 r.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022.

W dniu 1 września 2021 r.(środa) odbędzie się rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022.Po mszy świętej,  która odbędzie się o  godz. 8.00 w kościele parafialnym w Kosarzyskach dzieci i uczniowie przejdą do szkoły. Będą mieć spotkania organizacyjne  w swoich klasach z wychowawcami klas. W trosce o zapewnienie  bezpieczeństwa nie odbędzie się oficjalna uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2021/2022. Nie ma oficjalnego spotkania całej społeczności szkolnej i rodziców ze względu na obostrzenia i reżim sanitarny, który obowiązuje zgodnie z wytycznymi MEiN oraz GIS I MZ.

Uwaga ! Tylko Rodzice uczniów klasy I i przedszkolaków mogą wprowadzić  swoje dzieci na teren szkoły z zachowaniem środków ostrożności (maseczki, dezynfekcja rąk lub rękawiczki, zachowanie dystansu).

Pozostali uczniowie z  klas II,III,IV,V  są odbierani przez wychowawców klas przed wejściem do pawilonu szkolnego.

Uczniowie klas I–III po spotkaniu z wychowawcą zostaną odprowadzeni do  drzwi wejściowych szkoły, gdzie rodzice/opiekunowie będą mogli odebrać swoje dzieci (z zachowaniem zasad bezpieczeństwa - zachowanie dystansu społecznego). Rodzice nie wchodzą do sal lekcyjnych.

Uczniowie z klas VI,VII,VIII wchodzą głównym wejściem do budynku szkolnego.

Marian Dobosz