Ślubowanie I klasy

Ślubowanie klasy I

„ Będę uczył się tego, co piękne i mądre”– usłyszeliśmy 24 września 2021 roku w naszej szkole,  kiedy to dwanaścioro pierwszoklasistów miało swoje święto. Był to bardzo ważny dzień w ich szkolnym życiu, ponieważ zostali przyjęci do grona braci uczniowskiej i stali się pełnoprawnymi uczniami Szkoły Podstawowej Nr 2 w Piwnicznej- Zdroju.

Na początku dzieci wystąpiły w programie artystycznym, który przygotowywały od początku roku szkolnego. Śpiewały piosenki, recytowały wiersze, pięknie wygłaszały swoje role.  Momentem, na który wszyscy czekali, była wyjątkowa chwila, w której pierwszoklasiści wygłosili tekst uroczystego ślubowania, a następnie Pan Dyrektor - Marian Dobosz wielkim ołówkiem pasował każdego na ucznia naszej szkoły. Niespodziankę pierwszoklasistom sprawili rodzice, którzy przybyli z niespodzianki.  Ciepłe słowa do swoich kolegów i koleżanek skierowali też młodsi i starsi uczniowie , wręczając im także drobne upominki. Nie mogło również zabraknąć pamiątkowego zdjęcia z Dyrektorem, wychowawczynią i rodzicami oraz świętowania z poczęstunkiem. Dziękuję Wszystkim za zaangażowanie w naszą uroczystość.

Wychowawczyni: Małgorzata Rams