Dzień Matki w przedszkolu

31 maja w naszym przedszkolu świętowaliśmy „Dzień Mamy”. W widowisko zaangażowały się wszystkie przedszkolaki przygotowując barwne przedstawienie opowiadające o ważnej roli jaką pełni mama w każdym świecie, czy to ludzi czy zwierząt. Przygotowana kolorowa dekoracja oraz stroje przeniosły widzów nad staw gdzie pojawiły się kaczuszki i żabki. Mali aktorzy zaprezentowali się fenomenalnie dając popis recytatorski, taneczny oraz wokalny. Oklaskom nie było końca a pięknie uśmiechnięte buzie dzieci świadczyły o zadowoleniu i dumie jaka ich rozpierała prezentując swoje umiejętności. Na zakończenie wychowankowie wspólnie odśpiewali gromkie 100 lat i złożyli na ręce swoich Mam własnoręcznie przygotowane upominki. Po zakończonym przedstawieniu Mamusie zostały zaproszone na przygotowany słodki poczęstunek wraz z kawą i herbatą. Czas umiliła Nam rozmowa wraz z omówieniem postępów dokonywanych przez dzieci.

K.S.