Dzień Piżamy

1 grudnia 2022 r. w naszej szkole był dniem spędzonym w niecodziennej i bardzo miłej atmosferze. Powodem tej radości i uśmiechów na twarzach uczniów , był zorganizowany przez Samorząd Uczniowski „ Dzień Piżamy”. Tego dnia wielu uczniów pojawiło się w szkole w piżamach. Na szkolnym korytarzu można było spotkać uczniów w kombinezonach piżamowych różnych postaci z bajek. Inni paradowali w swoich ulubionych piżamkach nocnych i wygodnych kapciach. Na długiej przerwie przedstawicielki samorządu przeprowadziły prezentacje wszystkich przebranych oraz odbył się konkurs z nagrodami na najciekawszą piżamę. Zwycięzcom gratulujemy , a wszystkim którzy zaangażowali się w obchody tego dnia bardzo dziękujemy.

OPIEKUN SU                                                                                                                             M.Jabrocka