Podziękowanie dla sprzątaczek

25.09.2023 r.

Podziękowania dla sprzątaczek za wieloletnią prace w  naszej szkole w związku z przejściem ich na emeryturę.

W dniu 25.09.2023 r. we wtorek w godzinach popołudniowych odbyło się wspólne spotkanie Dyrektora szkoły, Rady Pedagogicznej, Rady Rodziców w związku z podziękowaniem naszym sprzątaczkom za ich wieloletnią pracę na rzecz szkoły i przejściem ich na emeryturę.

Pani Lucjana Kożuch przepracowała w naszej szkole 36 lat pracy, a pani Małgorzata Buczek 32 lata. Były to lata, które obfitowały w wiele wydarzeń szkolnych i zawsze przy nich były sprzątaczki, które pracowały na to by był porządek i czystość. Pomagały w różnych pracach szkolnych i angażowały się społecznie. Szkoła organizowała kolonie letnie i zimowiska  dla różnych grup szkolnych i dorosłych i panie zawsze chętnie podejmowały taką dodatkową pracę. Jednocześnie miały także dyżury i dopilnowały to co jest majątkiem szkoły.

Szczególnie trudne dla sprzątaczek były te ostatnie lata w którym panowała pandemia tzw. Covid w latach 2020-2021  i wtedy należało dbać o bezpieczne warunki w szkole dla uczniów, nauczycieli i pracowników administracji i obsługi.

W imieniu własnym, grona pedagogicznego, uczniów i rady  rodziców chcę serdecznie podziękować Paniom za ich wieloletnia pracę na rzecz szkoły.

Panie otrzymały pamiątkowe dyplomy podziękowania z podpisami od dyrektora, nauczycieli i pracowników szkoły.

P.S.

Na tym spotkaniu Nauczyciele, Rodzice, Pracownicy szkoły złożyli  podziękowania indywidualnie od siebie. Mieliśmy też okazje wspólnie spędzić czas przy symbolicznej kawie i różnych ciastach wspominając dawne czasy.

Marian Dobosz