Przejdź do treści
1
Przejdź do stopki

Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

Treść

29.01.2024 r.

Dzień Babci i Dziadka

Dyrektor Szkoły powitał szczególnie serdecznie wszystkie Babcie i Dziadków, którzy przybyli na uroczystość oraz rodziców, którzy wspierają nas w różnych działaniach na terenie szkoły i będą pomocni także w tym dniu, aby umilić im wspólne spotkanie poprzez poczęstunek.

Przekazał także, że nas wszystkich jest bardzo wielu bo połączyliśmy wszystkie 2 grupy młodsze grupy przedszkolne i klasy I-III razem  aby umożliwić Państwu  czyli Babciom i Dziadkom spotkanie w jednym dniu. Najważniejsze jest to, że możemy się spotkać w tak licznym gronie.

Na początku dyr.szk. dodał, że chce się pochwalić, iż należy do tego grona  bo ostatnio został dziadkiem. Kilka miesięcy temu w rodzinie pojawiła się  wnuczka Hania.

Zwrócił się do nich tymi słowami;

Drogie Babcie i Szanowni Dziadkowie

Niewiele jest słów, które budziłoby tak cieple skojarzenia  jak ,,babcia” czy ,,dziadek”. Dlatego w tych szczególnych minionych dniach, gdy obchodziliście swoje święta  pragnę życzyć Wam przede wszystkim zdrowia, braku trosk i nieustającej pociechy z wnucząt.

Relacja miedzy babcią i dziadkiem, a wnukami jest zupełnie wyjątkowa i niepowtarzalna. Życzę Państwu, abyście właśnie  z niej czerpali siłę i uśmiech. Niech miłość, ciepło i serdeczność wnucząt dodaje Państwu otuchy podczas codziennych zmagań.

Mądrość i doświadczenie  Babć oraz Dziadków są bezcennym darem przekazywanym kolejnym pokoleniom dlatego Państwa rola jest tak ważna. Pragnę wyrazić szacunek dla Państwa  zaangażowanych w pomoc w wychowaniu najmłodszych..

Mam nadzieje, że najbliższe kilkadziesiąt minut będzie okazją do spotkania i rozmów w rodzinnym gronie i przyniosą Państwu  wiele radości. Przyjmijcie ode mnie jeszcze raz najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności.

Po tym głos zabrał także Burmistrz MiG Piwniczna Zdrój – Dariusz Chorużyk, który także złożył najlepsze życzenia dla wszystkich zgromadzonych Babć i Dziadków.

Najmłodsze dzieci i uczniowie klas I-III przedstawili występ okolicznościowy przygotowany przez wychowawców wymienionych klas dla swoich ukochanych Babć i Dziadków. Otrzymali oni także od nich upominki czym sprawili im miłą niespodziankę.

Dyrektor Szkoły

Marian Dobosz

 

61391