Przejdź do treści
1
Przejdź do stopki

Wyróżnienie dla szkoły za wolontariat

Wyróżnienie dla szkoły za wolontariat

Treść

Wolontariusze akcji Serce-Sercu spotkali się na uroczystej gali. Były podziękowania i pamiątkowe dyplomy

Wolontariusze, którzy brali udział w akcji "Serce-Sercu", spotkali się na gali finałowej projektu edukacyjnego "Sądecki Diament". To wydarzenie było doskonałą okazją do tego, aby podziękować wszystkim tym, którzy zaangażowali się w naszą akcję. Bez ich charytatywnej pomocy nie udałoby się zorganizować tak wielkiego przedsięwzięcia. Dziękujemy, że byliście z nami!

Gala była doskonałą okazją do tego, aby podziękować uczniom sądeckich szkół, którzy tuż przed świętami Bożego Narodzenia zamienili się w wolontariuszy i zbierali w sklepach żywność dla osób potrzebujących. 


Prezes Społeczno-Kulturalnego Towarzystwa Sądeczanin Jarosław Baziak podczas gali wręczył pamiątkowe dyplomy uczniom Zespołu Szkół Samochodowych im. Tadeusza Tańskiego w Nowym Sączu, Zespołu Szkół nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Nowym Sączu, Szkoły Podstawowej im. św. Ojca Stanisława Papczyńskiego w Podegrodziu i Szkoły Podstawowej nr 2 w Piwnicznej-Kosarzyskach. 

- Wspólnie z Fundacją Sądecką od lat bierzemy udział w akcji Serce-Sercu. To jest bardzo dobra akcja, która wspiera najuboższych, tych którzy mają niskie dochody i mają różne problemy finansowe. Młodzież z mojej szkoły bardzo chętnie zaangażowała się w tę niezwykłą inicjatywę. Myślę, że ogromny wpływ na to miało prężnie działające koło wolontariatu, ale także wsparcie rodziców, którzy również chętnie wspierają tego typu akcje - wyjaśnia Marian Dobosz, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Piwnicznej-Zdroju. 

Wszystkim wolontariuszom i koordynatorom bardzo dziękujemy i już teraz zachęcamy was do wzięcia udziału w kolejnej edycji akcji Serce-Sercu. Do zobaczenia! (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. RG)

więcej 

https://sadeczanin.info/wiadomosci/wolontariusze-akcji-serce-sercu-spotkali-sie-na-uroczystej-gali-byly-podziekowania-i

66979