Dzień Matki

Wszystkie Mamy na Hawaje zapraszamy!

Hawaje to piękne i wyjątkowe wyspy, które warto odwiedzić. Oferują niezliczone atrakcje, zarówno dla tych lubiących tłum, świetną zabawę, muzykę, jak i preferujących spokój, odpoczynek, ciszę. I to wszystko udało się nam połączyć świętując Dzień Mamy w naszej szkole. Mało tego, nie trzeba było pokonywać wielu kilometrów, by tam się znaleźć. Hawaje w tym roku dotarły do nas . Już w pierwszych krokach Hawajczyka dyrektora Mariana Dobosza, który wkroczył na scenę w charakterystycznym wieńcu kwiatowym i humorem słownym można było poczuć powiew tamtejszych klimatów.  Dzieci z przedszkola, zerówki oraz klas I-III wraz z wychowawczyniami przygotowały scenariusz, który przeniósł nas w to rajskie miejsce. W podróż wyruszyliśmy za pośrednictwem biletu, który został wylosowany dla naszym Mam niebawem po rozpoczęciu uroczystości. Nie zabrakło tańców, śpiewów, występów solowych. Dzieci jednoznacznie potwierdziły, że dla wyjątkowych Osób należy się wyjątkowa atmosfera i atrakcje. Każda grupa przygotowała także upominki dla wyjątkowych Gości. Mamy i dzieci świętowały przy słodkościach i dobrej, hawajskiej kawie i herbacie. Mamy nadzieję, że uroczystość pozwoliła Mamom odpocząć, zrelaksować się , zregenerować siły, by w niedalekiej przyszłości (być może już wakacyjnej) udać się na Hawaje z całą rodziną.

W imieniu Wychowawczyń i dzieci: Małgorzata Rams