Dzień Dziecka i Sportu

W dniu 29.05.2024 r. odbył się w naszej szkole tradycyjny Dzień Dziecka i Sportu. Cała społeczność szkolna zebrała się na boisku szkolnym i na nim oraz na terenie szkoły odbywały się różne konkurencje sportowo-sprawnościowe. Klasy młodsze I-III i kl.0 miały do pokonania na czas terenowy tor przeszkód z różnymi przeszkodami. Klasy starsze IV-VIII rozgrywały 4 konkurencje sportowe tzw. czwórbój lekkoatletyczny, który składał się z  biegu na 40 m. rzutu piłka lekarską, skoku z miejsca, skoku w dal. Ponadto rozegrano mecze międzyklasowe w piłkę nożną i mecz Nauczyciele i pracownicy szkoły z reprezentacją chłopców klasy 8, którzy wygrali ten pojedynek.Nauczyciel wychowania fizycznego p.Filip Malik wraz z wychowawcami klas koordynował przebieg tej imprezy. Wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe, które wręczała dyr.szk.Marian Dobosz .Środki na zakup nagród zostały przekazane z funduszu Rady Rodziców. Podziękowania kierujemy dla przedstawicieli Rady Rodziców -p.Romie Malik, p.Dorocie Malik za pomoc w organizacji tej imprezy.

M.D.