Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

W dniu 21.06.2024r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024. Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru i odśpiewania hymnu. Następnie  absolwenci klasy VIII złożyli uroczyste ślubowanie, po którym głos zabrał Pan Dyrektor – Marian Dobosz, nawiązując przede wszystkim do uczniów klasy VIII, przebiegu ich szkolnej kariery. Następnie tegoroczni absolwenci zaprezentowali krótki program artystyczny, po którym nadszedł moment uroczystego wręczenia świadectw i dyplomów absolwentom, listów gratulacyjnych Rodzicom wyróżnionych uczniów, a także specjalnych podziękowań za współpracę. Na zakończenie wychowawca klasy, Pani Anna Janeczek, w krótkiej przemowie podsumowała lata pracy wychowawczej oraz współpracy z Rodzicami.

Anna Janeczek