Dzień głośnego czytania

Ogólnopolski Dzień Czytania- „Gang Słodziaków”
W październikowy poranek uczniowie klasy I-III Szkoły Podstawowej Nr 2 w Piwnicznej-Zdroju zostali zaproszeni do tajemniczo przygotowanej sali. Po wejściu do „sekretnego” pomieszczenia zobaczyli „cudowny” świat wyobraźni wykreowany przez samych siebie. W tymże miejscu odbył się Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Dzieci wsłuchały się w subtelny głos polonistki- pani Bożeny Lis. Odczytała ona fragmenty książki pod tytułem: „Gang Słodziaków”. W tym wyjątkowym dniu dzieci wzięły udział w licznych grach, zabawach oraz łamigłówkach związanych z tematyką Leśnej Polany i jej mieszkańców. Ten dzień z pewnością pozostanie w pamięci uczniów, jako jeden z najciekawszych dni roku.
Dziękujemy Pani Mirandzie Górka- Koordynatorce Programu w naszej szkole.
Dziękujemy dzieciom klas I-III za zaangażowanie, przygotowanie rekwizytów dekoracji oraz aktywny udział w Programie.
Małgorzata Rams