Dzień Babci i Dziadka 23.01.2020
W tym dniu do naszej szkoły licznie przybyły Babcie i Dziadkowie. Powitał ich dyrektor szkoły w imieniu własnym, nauczycieli i najmłodszej społeczności szkolnej. Ta wizyta to była doskonała okazja do tego by złożyć im najlepsze życzenia i podziękowania za ich trud i zaangażowanie oraz pomoc w wychowanie kolejnego pokolenia rodzinnego. Otrzymały uśmiech od swych wnuków i laurkę własnoręcznie wykonaną. To była także okazja by się wspólnie spotkać, porozmawiać i co tam jak się popularnie mówi słychać w rodzinie i u znajomych. Czekała dla nich też symboliczna kawa i lub herbata oraz coś słodkiego (placki). Na koniec dyrektor szkoły podziękował im za przybycie, jednocześnie życzył im by dopisywało im zdrowie i zawsze towarzyszyła im pogoda ducha.
M.D.