Zabawa karnawałowa grupa młodsza

Zabawa karnawałowa
Śmiech, muzyka, dobra zabawa i piękne stroje! Wszystko to towarzyszyło nam w czwartek, 13 stycznia, na zabawie karnawałowej w naszej szkole.
Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Bal karnawałowy dla przedszkolaków, zerówki i uczniów klas 1-3 to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Już od rana na sali gimnastycznej odbywały się tańce ze znanym nam już DJ-em. Na sali było kolorowo. Były tu księżniczki, rycerze i inne postacie ze znanych i lubianych bajek. Urządziliśmy paradę strojów, konkurs tańca, zabawy w pociąg i kółeczka oraz wiele innych wesołych pląsów. Dzieci z wielką ochotą uczestniczyły we wspólnych zabawach i konkursach. Podczas balu dzieci miały możliwość odpocząć przy słodkim poczęstunku i soku. Zabawa karnawałowa umożliwiła dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości, a to było głównym celem zorganizowanego balu.
Szkoda, że kolejna taka zabawa dopiero za rok…
M.G.