Pomoc psychologiczno-pedagogiczna

Pomoc psychologiczno-pedagogiczna dla uczniów, rodziców, nauczycieli

ppppns.pl/poradnia-nowy-sacz/

W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia lub zdrowia należy dzwonić na numer 112, ale nie blokujmy tej linii, jeśli szukamy konsultacji z psychologiem lub psychiatrą.
W sytuacji, gdy doświadczamy kryzysu psychicznego lub zauważamy go u bliskich, możemy przez całą dobę zadzwonić na bezpłatny telefon do Centrum Wsparcia prowadzonego przez Fundację ITAKA (800 70 22 22). Przez całą dobę działa też telefon zaufania dla dzieci i młodzieży Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę (116 111).
Z pomocą przyszli też specjaliści z Wojsk Obrony Terytorialnej, którzy dyżurują pod bezpłatnym numerem telefonu 800 100 102. To specjalna, całodobową infolinia ze wsparciem psychologicznym dla osób znajdujących się w kryzysie związanym z kwarantanną lub leczeniem koronawirusa.
Warto zaglądnąć  na strony

twarzedepresji.pl/wazne-telefony-szukac-pomocy/

www.rdc.pl/informacje/koronawirus-jak-radzic-sobie-z-izolacja-psycholog-wyjasnia-posluchaj/