Zniżka na stacji narciarskiej w Wierchomli

Informacja dla  dzieci, uczniów i rodziców

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Piwnicznej Zdroju podpisał porozumienie o współpracy ze Stacją  Narciarską Wierchomla.

Porozumienie dotyczy realizacji projektu  "S-COOL KARNET" – zniżkowy karnet narciarski w sezonie zimowym 2021/2022 dla uczniów szkół Gminy Piwniczna-Zdrój. Uczniowie będą mogli korzystać ze zniżkowego karnetu narciarskiego podczas organizowanych przez szkoły lekcji wychowania fizycznego na stoku.

S-COOL KARNET będzie można zakupić w kasach Stacji Narciarskiej Wierchomla w cenie 26 zł za 3 h jazdy na podstawie ważnej legitymacji szkolnej.

Uczniowie szkół, które zadeklarują udział w projekcie, będą mogli korzystać z karnetu zniżkowego również poza zorganizowanymi przez szkołę lekcjami wychowania fizycznego na stoku. Karnet będzie dostępny przez cały sezon narciarski 2021/2022 z ważną legitymacją szkolną.

S-COOL karnet nie może być odstępowany bądź sprzedawany innym osobom trzecim pod rygorem zerwania porozumienia.

Marian Dobosz

61932