Dzień Matki

Kocham Cię Mamusiu !!!

Dnia 20 2022 r. maja w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Matki. Uczniowie klas I-III   oraz młodsze dzieci z klasy 0 przygotowali dla swoich kochanych Mam montaż słowno-muzyczny pod kierunkiem swoich pań  wychowawczyń. Nie zabrakło również pokazów tanecznych. Dzieci w wyjątkowy sposób .wyrażały swoją wdzięczność, szacunek, a nade wszystko okazywały swoją miłość do swoich kochanych Mam. Po części oficjalnej dzieci obdarowały swoje Mamy własnoręcznie wykonanymi  prezentami : laurkami, wazonikami z kwiatami, pachnącymi mydełkami oraz obrazkami . Atmosfera uroczystości była wspaniała. Dzieci poczuły się prawdziwymi gospodarzami tej wyjątkowej akademii. Poprzez wiersz, piosenkę, taniec wyraziły swoim kochanym Mamom, swoje uczucia oraz podziękowały  za trud włożony w ich wychowanie. Serdeczne życzenia  przybyłym gościom wygłosił  również pan dyr. Szkoły  mgr. Marian Dobosz, podkreślając  wyjątkową rolę Mamy w  życiu rodziny. Po akademii  panie  zostały zaproszone na kawę i słodki poczęstunek.

Dzieciom gratulujemy wspaniałego występu, a Mamusiom życzymy wszystkiego dobrego, nie tylko w Dniu Matki.

J.Psonak