Bank Spółdzielczy zawitał do szkoły

„ BANK   OCZAMI  DZIECKA”

W środę 15 czerwca 2022 r. do młodszej i starszej grupy przedszkolnej w Szkole Podstawowej Nr 2 w Piwnicznej- Zdroju (Kosarzyska), zawitał nietypowy gość – „Maskotka” Banku Spółdzielczego  w Piwnicznej- Zdroju wraz z prezesem panem Januszem Wojciechowskim. Rozstrzygnęli oni konkurs plastyczny, ogłoszony 24 maja 2022 r., podczas pobytu dzieci na terenie banku pt.: „ Bank oczami dziecka”. Prawie wszystkie dzieci wzięły udział w konkursie. Przyniesione prace, były bardzo pomysłowe i ciekawe. W formie A- 4 nawet pojawiły się prace przestrzenne. Wszystkie dzieci zostały nagrodzone słodyczami oraz prezentami dla obydwu grup przedszkolnych.  DZIĘKUJEMY  BARDZO.

Wychowawczynie wraz z przedszkolakami.