Pożegnanie absolwentów klasy 8

23.06.2022 r. (czwartek)

W tym dniu wychowawczyni klasy p.Agata Świeboda wraz z swoją klasą VII pożegnała naszych absolwentów klasy VIII. Jest u nas taka tradycja, że dzień wcześniej absolwenci szkoły są żegnani przez społeczność szkolną na wesoło i humorystycznie. Każdy z nich powiedział coś o sobie i były zadania dla nich do wykonania. Jednym słowem zostali przetestowani z swoich umiejętności i wiadomości. Było trochę emocji i radości ale sobie poradzili z tym dobrze. Na zakończenie spotkania wychowawca klasy 8 p.Filip Malik przedstawił prezentację historyczną o swojej klasie pokazując zdjęcia sprzed wielu lat i było możliwość wspomnień i wzruszeń szczególnie dla absolwentów. Otrzymali też od klasy 7 upominki w postaci kapeluszy ,,kowbojskich”.

M.D.