Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

24.06.2022 r.

W tym dniu uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2021/2022 i dokonaliśmy podsumowania. W klasach młodszych I-III  uczniowie otrzymali nagrody książkowe za wyniki dydaktyczne i zachowanie.

Uczniowie  osiągający bardzo dobre i dobre wyniki w nauce to

Kl. I – Amelia Malczak, Gabriela Sokołowska, Wojciech Miechurski, Szymon Poręba, Magdalena Gumulak, Julia Skalniak

Kl. II – Broniszewska Zuzanna, Kulig Tomasz, Śmigowski Karol, Wojtas Zuzanna, Żywczak Aleksandra

Kl. III – Izabela Broniszewska, Emilia Lichoń, Anna Pawlik,  Ksawery Wojciechowski, Dominik Smajdor

W klasach starszych IV-VIII wyróżniono uczniów za wysokie wyniki w nauce i zachowaniu. Jest to tzw. świadectwo z wyróżnieniem  czyli białoczerwonym paskiem.

Kl.IV – Julia Drozd,Zofia Pałka,Agnieszka Rychtarczyk,Jan Buczek

Kl.V – Julia Śmigowska,Dominik Poręba

Kl.VI – Olga Śaciurka,Anna Rychtarczyk,Jakub Śmigowski,Dawid Wojtas

Kl.VII - Wiktoria Miechurska,Julia Buczek

Kl.VIII – Agata Cużytek,Martyna Kożuch

Na koniec dyr.szk. Marian Dobosz pogratulował wszystkim uczniom osiągniętych wyników na świadectwie, nauczycielom podziękował za całoroczną pracę dydaktyczną, wychowawczą i opiekuńczą  z dziećmi i uczniami. Ponadto zwracając się do rodziców także podziękował im za wspieranie uczniów w nauce i zachowaniu oraz za pomoc na rzecz szkoły.

M.D.