Festyn Rodzinny ,,Postaw na rodzinę"

Festyn Rodzinny ,,Postaw na rodzinę

Festyn rodzinny w Kosarzyskach

W dniu 9 lipca 2022 r. (sobota) odbył się  Festyn rodzinny w przy Szkole Podstawowej w Kosarzyskach pod nazwą ,,Rodzina to wielka siła”. Po 3 letniej pandemii udało się zorganizować tę imprezę dla środowiska i ludzi z terenu MiG Piwniczna Zdrój oraz gości z różnych stron Polski. Cieszyła się dużym zainteresowaniem bo dopisała pogoda i atrakcyjny program festynu. Jednym słowem dla każdego coś dobrego. Były zabawy i konkursy  sprawnościowe dla rodzin, występy wokalne uczniów, konkursy o tematyce profilaktycznej. Prezentowały się zespoły takie jak: Orkiestra Dęta OSP z Piwnicznej-Zdroju i Zespół Regionalny ,,Dolina Popradu” z Piwnicznej Zdroju. Dużym zainteresowaniem cieszyło się przedstawienie teatralne pt.,,Rzepka” J.Tuwima w wykonaniu rodziców i nauczycieli ze Szkoły z Kosarzysk. Były też warsztaty z Robotyki i strzelanie z karabinka kbks oraz występ Ireny Stopy z serialu ,,Górale”. Każdy mógł znaleźć też coś dla podniebienia. Wiele emocji było w czasie losowania nagród, które sprawiało wiele radości uczestnikom. Festyn kończył się zabawą przy muzyce DJ Rafiego  i Dj Klimassa. Podziękowania kierujemy dla sponsorów festyny: JBJ Restauracja Sobieski, Hotel Wierchomla SKI Spa Resort, BogMar – Outlet Maria Bogaczyk z Kosarzysk, MAXFitness z Piwnicznej – Zdroju, Spółdzielnia Pracy ,,Piwniczanka”, Bank Spółdzielczy w Piwnicznej Zdroju, Justyna Fiedor, Kawiarnia – Lodziarnia ,,Florencja” w Piwnicznej – Zdroju, Firma gastronomiczna AGA Barcice, Salon fryzjerski- Kinga Gumulak, salon fizjoterapii Marta Maślanka, Firma Koral – lody, Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu, Nauczyciele i Rodzice przy Szkole Podstawowej w Kosarzyskach, Anna i Tadeusz Kluska, SKI Hotel Sucha Dolina, Tonabit s.c. Dziękujemy także za współpracę : Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Piwnicznej – Zdroju, OSP w  Kosarzyskach, Zofii Papużyńskiej – Pensjonat Leśniczówka.

W imieniu organizatorów :

Dyrektor  i Rada  Rodziców Szkoły Podstawowej w Kosarzyskach, Przewodniczący Rady Osiedlowej w Kosarzyskach – Piotr Ściegienny.

61917