Rocznica Odzyskania Niepodległości

W dniu 14.11.2022 r. w naszej szkole odbyła się akademia poświęcona 104 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Uroczystość podzielona była na dwie części.  Pierwsza z nich obejmowała program artystyczny w wykonaniu uczniów i uczennic klas V, VII oraz VIII. Druga część wydarzenia obejmowała mini koncert pieśni patriotycznej w wykonaniu klas od I do VIII.Warto zaznaczyć, iż dzieci z klasy I zaśpiewały pieśń patriotyczną wzbogaconą o piękny, dopracowany w każdym calu taniec. Pan Dyrektor w swojej przemowie wyraził wielkie podziękowania dla młodych artystów, przybliżył historię dążenia naszego kraju do powrotu na mapę Europy i świata. Wyraził również głębokie podziękowania dla uczennicy klasy 6 - Ariny, pochodzącej z Ukrainy, która na tę okoliczność wykonała piękny plakat.

A.J.