Remont i modernizacja kuchni szkolnej

6.09.2023 r.

Remont i modernizacja kuchni szkolnej.

W okresie od czerwca do sierpnia b.r.  w naszej szkole trwał remont kuchni i zaplecza kuchennego. Dzięki pozyskanym finansów  na ten cel  w ramach programu rządowego ,,Posiłek w szkole” otrzymaliśmy dofinansowanie zewnętrzne. Burmistrz Dariusz Chorużyk w imieniu MiG Piwniczna-Zdrój wystąpił o te środki  przygotowując wcześniej wniosek, który został zaakceptowany przez wojewodę. Pozostałe środki na ten cel zostały zarezerwowane w budżecie MiG Piwniczna Zdrój.

Prace obejmowały wymianę kanalizacji, podłącza elektrycznego, oświetlenia,okapów, wentylatorów, posadzki, malowanie oraz zakup urządzeń kuchennych do przygotowania posiłków. Zdecydowanie ułatwi to pracę kucharek i usprawni przygotowanie posiłków dla uczniów i dzieci.

M.D.