Przejdź do treści
1
Przejdź do stopki

Rodzice przy Festiwalu Biegowym w Piwnicznej-Zdroju

Rodzice przy Festiwalu Biegowym w Piwnicznej-Zdroju

Treść

 

10.09.2023 r.

Rodzice przy organizacji Festiwalu biegowego w Piwnicznej-Zdroju.

W dniach 9,10. 09.2023 r.(sobota,niedziela) trwał festiwal biegowy w Piwnicznej-Zdroju. Była to 14 edycja tego festiwalu poprzednio odbywał się on w Krynicy Zdroju, a od 2021 roku w Piwnicznej- Zdroju. Przez 3 dni była oferta dla biegaczy na różnych dystansach. Do organizacji tej imprezy potrzebni są wolontariusze przy zabezpieczeniu ważnych punktów, które dotyczą ulic, przejść  dla biegaczy i czasowego zamknięcia wydzielonych odcinków drogi.

Rodzice ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Piwnicznej Zdroju, którzy zarazem są w Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowej jednostce byli wyznaczeni do zabezpieczenie wyznaczonych odcinków na trasie biegowej. Pracowali bardzo aktywnie przez  2 dni i wiele godzin w upalnych warunkach bo wtedy było bardzo gorąco i w pełnym umundurowaniu. Były to miejsca w Kosarzyskach, Rytrze i w Piwnicznej Zdroju. Były to biegi i marsz górskie, bieg na 10 km z Kosarzysk do Piwnicznej Zdroju, maraton i półmaraton do Głębokiego i z powrotem,

Reprezentowali oni OSP Kosarzyska następujący rodzice : Agnieszka Buczek, Dominika Smajdor, Marzena Maślanka, Edyta Żywczak, Wiola Miechurska, Grażyna Pawlik, Daniel Zaczyk.

 

https://www.facebook.com/profile.php?id=100064478031669

49746